Избрана Производи

Жинан трчање машините ко., Ltd е лоцирана во високо-технолошки зона на Жинан, провинцијата Шандонг.
По ласерски брза иновација и развој, а со цел да обезбеди добра услуга за задокеански клиентите, формиравме нашата сопствена компанија за извоз врз основа на нашата повеќе од 10 години искуство фабрика.
Нашиот главен производ е ласерски машина за сечење, ласерски машина за чистење, влакна ласерски означување машина и ласерски машина за заварување, вклучувајќи и многу серија ги задоволи сите купувачи различни работни побарувачка.
Нашите цели:
да им обезбеди на клиентите со евтини и добри производи и најзгодно внимателен услуга.

Нови пристигнувања

WhatsApp Онлајн Chat!